Szkolny Konkurs Recytatorski

14 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski. Przed rozpoczęciem konkursu pani Iwona Obrycka przedstawiła uczniom opowiadanie z Teatru Kamishibai " Trzeba będzie..." mówiące o wartościach postrzeganych oczyma dziecka. Po takim wstępie, przyszedł czas na recytację. Wszyscy uczniowie bardzo się starali, byli też solidnie przygotowani do wystąpienia, jedanak jury musiało wyłonić zwycięzców.

W klasach I- ych uczniowie zajęli następujące miejsca: I miejsce- Barbara Markowska, II miejsce- Julita Obrycka, III miejsce- Tomasz Lejkowski, Klara Pasiut wyróżnienia: Oliwia Turowska, Cezary Róg.

Uczniowie klasy II:  I miejsce- Franciszek Makulski, II miejsce- Natalia Łukiańczyk, III miejsce- Lena Czerwińska, wyróżnienie: Aleksander Ramotowski

Uczniowie klasy III:  I miejsce- Gabrysia Ciejpa, II miejsce- Helena Glaza, III miejsce- Weronika Wollschlaeger, wyróżnienie: Kalina Szumilas.

Na Gminny Konkurs Recytatorski pojadą Gabrysia Ciejpa i Franek Makulski.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!!!

Autor: zdjęcia i tekst Ewelina Stolarska