Dzień Pluszowego Misia 2018

26 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w świetlicy szkolnej pani Jola Kaminiecka przygotowała moc atrakcji. Wśród nich: ścianka do zdjęć na tle której każde dziecko mogło zrobić sobie świąteczne misiowe zdjęcie w przebraniu. Uczniowie mieli też okazję dekorować piernikowe misie, które były poczęstunkiem dla wszystkich dzieci w świetlicy. Jednak głównym i najważniejszym punktem obchodów Święta Misia było rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego pt. " Mój Pluszowy Miś" oraz wręczenie nagród. I miejsce zajęła Helena Glaza, II miejsce Kuba Kroczewski, III miejsce Maja Pszczoła. Wyróżnienia przyznano : Julicie Obryckiej, Krzysiowi Pieńkowskiemu, Olkowi Ramotowskiemu, Weronice Wollschlaeger, Klaudii Wysieckiej. Pozostałe dzieci dostały nagrody za udział w konkursie. Na zakończenie tak przemiłego dnia wszyscy obejrzeli film pt. " Paddington 2".

Autor: zdjęcia i tekst Jolanta Kaminiecka