XVII Gminny Konkurs Recytatorski i Konkurs Plastyczny

Dnia 21.11.2018r. laureaci etapu szkolnego swoją niezwykłą recytacją trwale zapisali się w Gminnym XVII Konkursie Recytatorskim, zdobywając I miejsca w obu kategoriach wiekowych.  Sukces tym bardziej ogromny, mając na uwadze, iż zmierzyli się z rówieśnikami ze szkół publicznych i niepublicznych, znajdujących się na terenie całej naszej gminy. Uczniowie rywalizowali w tym roku tylko w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II i klasy III. Oto nasi laureaci:

Gabrysia Ciejpa - I miejsce w kategorii klas III

Franek Makulski – I miejsce w kategorii klas II

W tym również dniu laury przyjęli nasi plastycznie utalentowani uczniowie, biorący udział w XVII Gminnym Konkursie ,,Mieszkańcy mojej wyobraźni". Ich urocze prace odniosły ogromny sukces. Oto wyniki:

Filip Lachowicz – I miejsce

Franek Makulski – III miejsce

Lena Czerwińska, Tomasz Czerwiński, Klaudia Wysiecka – wyróżnienia

Ogromne gratulacje! To była wyjątkowa przyjemność uczestniczyć w takim sukcesie!

tekst: Iwona Obrycka

zdjęcia: Przemysław Sautycz