Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jest Pan/Pani zadowolony/a ze szkoły w ZKiW w Lublewie?


2016-01-0720:37:12
AD pisze


Wątki

Brak wątków.

Dodaj nowy wątek w bieżącym wątku

Odpowiedzi

 • 20:38:32
  Tak, jestem.


 • 21:22:07
  Jakby każda szkoła była jak lublewska , nie martwiłbym się o dalsze losy moich dzieci.


 • 18:28:29
  Jestem bardzo zadowolona ze szkoły w Lublewie.100% opieka ,nauczanie a przede wszystkim nauka i zrozumienie co do toku nauczania dzieci.


 • 20:38:16
  Jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Dziecko chętnie chodzi do szkoły oraz dobrze się rozwija pod okiem wykwalifikowanej kadry.


 • 19:18:32
  Córka chodzi do przedszkola chetnie. Uwielbia wszystkie Panie. Widać, ze dziecko dużo zyskuje pod tak dobrą opieką. Nie wyobrażam sobie aby córka uczęszczała do innego przedszkola. Będąc codziennie w szkole widać milą atmosferę wśród nauczycieli i pracowników oraz przyjazne podejscie do uczniów i rodziców. Kadra na miarę złota.


 • 15:56:01
  Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły.Oby trwała jak najdłużej...


 • 09:44:29
  Ostatnio usłyszałam od dziecka, że chce na świetlicę i że bardzo lubi chodzić do tej szkoły :)
  Lokalne społeczności są WIELKIE!!!!!


 • 15:55:27
  Moja córka jest absolwentką tej szkoły. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery i opieki jaką była otoczona moja córka Weronika w tej szkole.Dziękuję jej wychowawczyni Pani Marcie Bulińskiej-Biskup za bardzo dobre przygotowanie jej do dalszej nauki. Aktualnie jest uczennicą 5 klasy w SP w Pręgowie i za średnią ocen została wyróżniona stypendium naukowym od Wójta Gminy. Pani Marta nie tylko przygotowała ja świetnie ze wszystkich przedmiotów, ale również miała wielki wpływ na jej rozwój społeczny i zasady moralne tak ważne w dalszym życiu.Dzięki wielu wyróżnieniom i dyplomom jakie uzyskała w tej szkole mogłyśmy przygotować bogate portfolio potrzebne jej do okazania podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Gimnazjum w Donauwörth.


 • 08:50:01
  Jestem bardzo zadowolona z przeniesienia mojej córki do tej szkoły :) Mam porównanie ze szkołą prywatną i ilość dzieci w klasie, oferta programowa (+ zajęcia unijne), zajęcia dodatkowe, basen, judo, tańce - wszystko jest lepiej zorganizowane i ciekawsze a cudowna domowa atmosfera (kochana Pani Bożenka) mnie zachwyciła!!!
  Pozdrawiam serdecznie!